לוגו
מנגנון משקיעה מאמץ ומשאבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי.

אנו פועלים ומקדמים את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות בביצוע התאמות נגישות בשירותים השונים ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותיה.
חלק זה באתר מטרתו ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהסדרי הנגישות. במידה ויש לך שאלות, הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע.

מידע על נגישות האתר

מנגנון רואה חשיבות עליונה בהנגשה של אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלות. אתר נגיש משפר את הנוחות וקלות השימוש בו לאנשים עם מוגבלות.

האתר נבנה בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013 ולתקן הישראלי 5568 לעניין זה, תוך עמידה במסמך ההנחיות שנערך ע”י הארגון הבינלאומי W3C – בשם WCAG 2.0 ברמה AA .
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

  • האתר מותאם לגולשים המשתמשים בתוכנות קורא מסך – לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך,אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר (התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה).
  • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter, ו Esc – ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • כל הפעולות באתר ניתנות לביצוע באמצעות מקלדת באופן הבא: לחיצה על מקש Tab מעבירה לקישור הבא ולחיצה על מקש Enter מפעילה את הקישור. לחיצה על Shift-Tab מעבירה לקישור הקודם.
  • בחלקו התחתון של העמוד טפסים אותם תוכלו להוריד או לקבל תצוגה על גבי הדפדפן.
  • כולל בין היתר במבנה האתר: כותרות, טקסטים חלופיים לתמונות, חלוקת האתר לאזורי ניווט ואזור תוכן מרכז ואפשרות לדילוג ביניהם, שימוש ב ARIA לשיפור יכולת הפרוש של קורא המסך.
  • מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש מכשיר נייד.
  • מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכז נגישות ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.

סרטונים מאתר יו-טיוב

בעמודי האתר קיימים פיצ’רים וגם רכיבי צד ג’ של ספקי שירותים שונים למטרות הזרמת וידיאו – ההנגשה בהם הינה תלויה בספקים אלה, לפיכך להסברים אודות השימושיות ותפעולם, והאחריות לכך, הינה של אותם הספקים. עמכם הסליחה.

הסדרי נגישות

למנגנון אין מבנים קבועים או מתחמים קבועים שבהם מתנהלים האימונים באופן קבוע. מיקום בפועל תלוי בסוג האימון ובאזור, לכן למנגנון אין את האפשרות לציין את רמת הנגישות באם קיימת.

יש להתעדכן בהתאם.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
מכיוון שאתר מנגנון ממשיך להתעדכן באופן שוטף, יתכן כי על אף מאמצנו הרבים להנגשת האתר, עשויים להתגלות אזורים באתר הדורשים מאמצי הנגשה נוספים.

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר או בפיצ’רים מחוברים, יתכן ויתגלו דפים/חלקים/קבצי PDF באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם.
אם נתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח לקבל את פנייתך ולסייע.

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצים לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:

תיאור הבעיה
מהי הפעולה שניסיתם לבצע
באיזה דף גלשתם
סוג וגרסה של הדפדפן
מערכת הפעלה
סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

פרטי קשר רכז הנגישות

שם: שמעון ברודנר
דוא”ל: Mangenonkrav@gmail.com
טלפון: 052-5455369

תאריך עדכון ההצהרה: 03/05/2023

החברה תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה.